Cush X – söödalisand karvavahetuse ajaks

48.40 

Lisand hobustele, kellel on diagnoositud laminiit. Toetab tasakaalustatud ja normaalset hormonaalsüsteemi toimimist. Kliendid on kinnitanud, et Cush X  on aidanud ka vanematel hobustel talvekarva vahetada suvekarva vastu. Cush X sisaldab taimi, mis aitavad tasakaalustada hormoonide taset ja toetada vereringesüsteemi, samal ajal säilitades normaalset neerude tööd.

Laost otsas

Cush X söödalisand karvavahetuse ajaks ja hormonaalsüsteemi toeks. Sobib ka hobustele, kellel on diagnoositud laminiit. Cush X lisand toetab tasakaalustatud ja normaalset hormonaalsüsteemi toimimist. Kliendid on kinnitanud, et Cush X on aidanud ka vanematel hobustel talvekarva vahetada suvekarva vastu. Cush X sisaldab taimi, mis aitavad tasakaalustada hormoonide taset ja toetada vereringesüsteemi, samal ajal säilitades normaalset neerude tööd. Cush X pulbrit on turvaline kasutada koos ravimitega. Ideaalne söödalisand karvavahetuse ajaks sügisel ja kevadel. Alusta söötmist juba enne karvavahetuse algust.

1 kg. Kogu Hilton Herbs tootevaliku leiad SIIT.

Tutvustav video.


Koostis:

Mungapipar, ida-kitsehernes, mustikas, artišoki lehed, piimaohaka seemned, harilik kuldvits.

Mungapipart on kasutatud Cushingi sündroomi hormonaalse tasakaalu toetamiseks ja ärevuse või stressi alandamiseks näiteks märadel indlemisperioodil.  Ida-kitsehernes e söödagaleega toetab veresuhkru normaaltasemel püsimist. Mustikas sisaldab väärtuslikke vitamiine: C-vitamiini, karotiini, PP-vitamiini, B2- ja B1-vitamiini, mis parandavad ainevahetust, nägemisteravust ja silma vُõrkkesta verevarustust. Mustikas mõjub hästi ka seedeprobleemide korral – nii kõhukinnisuse kui ka -lahtisuse korral, mis tihti vaevavad just eakamaid hobuseid. Artišokk parandab naha seisukorda ning kergendab seedimist. Piimohaka aktiivaineks on silimariin, millel on selge maksarakkusid kaitsev ja taastav toime, on antioksüdantse, toksiine ja mürke väljutava toimega. Silimariin ennetab mürgiste ainete moodustumist maksarakkudes ning lagundab teisi mürke enne kui need jõuavad oma hukutavat mõju avaldada. Harilikul kuldvitsal on tugev põletikuvastane toime ning see toetab neerude tööd.


Söötmissoovitus:

Väikesed ponid (kuni 128 cm turjakõrgusega) – 1 mõõt päevas
Suured ponid (turjakõrgus 128-148 cm): 2 mõõtu päevas
Väikesed hobused (turjakõrgus 148-158cm): 3 mõõtu päevas
Keskmised hobused (turjakõrgus 158-168 cm): 4 mõõtu päevas
Suured hobused (turjakõrgusega 168 cm ja rohkem): 4-5 mõõtu päevas.

Pakend

Tarneaeg

Laos olevad tooted kuni 5 tööpäeva.

Järeltellitavad tooted ca 5-20 tööpäeva.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Cush X – söödalisand karvavahetuse ajaks”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga