DeTox söödalisand maksale ja neerudele

39.60 

DeTox  on looduslik lisandv toetamaks ja säilitamaks maksa ja neerude normaalset tööd. Kehvas konditsioonis maks või neeruprobleemid võivad viia olukorrani, kus organism ei suuda enam väljutada mürke eha jääkaineid. See väljendub tuhmunud ja pulstunud karvkattes, nahaprobleemides ja kõhnumises.

Laost otsas

DeTox on looduslik söödalisand maksale ja neerudele. Normaalne maksa ja neerude talitlus on vajalikud iga hobuse elus. Kehvas konditsioonis maks või neeruprobleemid võivad viia olukorrani, kus organism ei suuda enam väljutada mürke eha jääkaineid. See väljendub tuhmunud ja pulstunud karvkattes, nahaprobleemides ja kõhnumises.
DeTox on looduslik söödalisand maksale ja neerudele, mis toetab ja säilitab maksa & neerude normaalset tööd. Detox on mõistlik anda ka peale ussikuuri, antibiootikumide ravi või pärast rasket/pikaaegset haigestumist. Samuti talvel ja kevadisel perioodil kui hobustel pole vaba ligipääsu rohelisele rohule karjamaal.

Tutvustav video.

1 kg.
Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks sööda lisandit vähemalt 1 kuu. Kogu valiku Hilton Herbs tooteid leiad SIIT.


Koostis:

Piimaohaka seemned, võilille juured ja lehed, takjajuur, madar, nõgeselehed, magus-lagritsajuur.

Piimohaka aktiivaineks on silimariin, millel on maksarakkusid kaitsev ja taastav toime. See on ka antioksüdantse, toksiine ja mürke väljutava toimega. Silimariin ennetab mürgiste ainete moodustumist maksarakkudes ning lagundab teisi mürke enne kui need jõuavad oma hukutavat mõju avaldada. Võilill puhastab verd, langetab veres kolesterooli- ja suhkrusisaldust ning soodustab seedimist. Takjajuur toetab organismi loomulikku kaitsevõimet, lihtsustab rasvade seedimist ja vee eritumist neerude kaudu, parandab liigeste funktsionaalset seisundit ja liikuvust, kaitseb ja uuendab kõhrkudet, aitab säilitada normaalset glükoosi taset veres ning aitab kaasa vere puhastumisele. Madar parandab lümfisüsteemi tööd ning mõjub uriinieritust suurendavalt.


Söötmissoovitus:

Väikesed ponid (kuni 128 cm turjakõrgusega) – 1 mõõt päevas
Suured ponid (turjakõrgus 128-148 cm): 2 mõõtu päevas
Väikesed hobused (turjakõrgus 148-158cm): 3 mõõtu päevas
Keskmised hobused (turjakõrgus 158-168 cm): 4 mõõtu päevas
Suured hobused (turjakõrgusega 168 cm ja rohkem): 4-5 mõõtu päevas.

Tarneaeg

Laos olevad tooted kuni 5 tööpäeva.

Järeltellitavad tooted ca 5-20 tööpäeva.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “DeTox söödalisand maksale ja neerudele”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga