Science Supplements Complete Electrolytes – elektrolüüdid

From 16.00 

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Available Options:

Complete Electrolytes on suupärane , tasakaalus elektrolüütide lisand, mis ei mõju laastavalt hobuse seedesüsteemile ning asendab raskes treeningus kaotatud soolasid. Võistlushobuste kehva tulemuse üks põhjustest võib tihti olla ebapiisav elektrolüütide olemasolu organismis. Paljud tavalised elektrolüüdid võivad vähendada söögiisu ning tekitada probleeme seedesüsteemis. Complete Electrolytes lisand sisaldab 5 peamist elektrolüüti – naatrium, kloriid, kaalium, kaltsium ja magneesium. Kasutatud on patendeeritud MicroBead tehnoloogiat, mis tähendab, et pulber imendub peensooles, kus elektrolüütide imendumine on kõige optimaalsem ning seetõttu on Complete Electrolytes õrnem hobuse seedesüsteemi vastu.

5 peamist elektrolüüti (naatrium, kloriid, kaalium, magneesium ja kaltsium)  on põhilised ained, mida organism vajab närvi- ja lihassüsteemi toimimiseks, normaalse hüdratsiooni ja normaalse seedesüsteemi, neerude, kopsude ja südame tööks. Ebapiisav elektrolüütide olemasolu organismis võib viia lihasprobleemideni ning vähendada sportlikku võimekust – seega, hobused, kes on keskmises või raskes töös (ehk eritavad rohkem higi), vajavad ka rohkem elektrolüüte. Mida raskemat või pikemaaegset tööd hobune teeb, seda kõrgemaks tema nahatemperatuur muutub ja seda enam higi eraldub. 1 liiter hobuse higi sisaldab umbes 3,5g naatriumi, 6g kloriidi, 1,2g kaaliumi ja 0,1g kaltsiumi. Hobune võib kergesti kaotada umbes 5 liitrit higi tunnis. Seda normaalse ilmaga, kuuma ilmaga eritab hobune rohkemgi higi. 5 liitri higiga kaotab hobune umbes 50g elektrolüüte. Sellist kogust eletrolüüte pole hobusel võimalik saada igapäevasest heinast ja koresöödast.

Millal elektrolüüte sööta? Lihtne vastus on, et iga päev! Paljudele hobustele söödetakse elektrolüüte enne ja pärast rasket treeningut. Kui hobuse menüüs on igapäevaselt piisavalt elektrolüüte, siis pole vaja neid lisaks sööta võistluste ajal või enne võistlusi. Kui hobuse igapäevasest menüüst elektrolüüdid puuduvad ning söödad neid ainult võistluste ajal, siis võib tekkida probleeme, kuna organismi elektrolüütide normaalse taseme täielikuks taastumiseks peaks neid söötma juba paar nädalat kuni kuu. Loe täpsemalt Science Supplements kodulehelt.


Söötmissoovitus: PULBER 25ml (28g) = 1 mõõt

Regulaarne söötmine / kerge töö

Poni – ca 250kg: 0.5 mõõtu/päevas
Hobune- ca 500kg: 1 mõõt/ päevas
Suur hobune – üle 750kg: 1.5 mõõtu päevas

Keskmine töö:

Poni – ca 250kg: 1 mõõt/päevas
Hobune- ca 500kg: 1,5 mõõtu/ päevas
Suur hobune – üle 750kg: 2 mõõtu päevas

Raske töö/ Kuum ilm

Poni – ca 250kg: 2 mõõtu/päevas
Hobune- ca 500kg: 3-4 mõõtu/ päevas
Suur hobune – üle 750kg: 4-5  mõõtu päevas

PASTA:
Poni – ca 250kg –  ½ tuubi
Hobune – ca 500kg-750kg: 1 tuub
Pasta sobib kasutamiseks igapäevaselt või pärast rasket treeningut. Samuti sobib elektrolüütide pasta rohke higistamisega kaotatud kehasoolade taastamiseks. Puhas vesi peab olema alati saadaval.


PULBER: Aktiivsed koostisosad: 1 mõõt (25 ml=28g) tagab: 7,7g kloriidi, 4,1g naatriumi, 1.7g kaaliumi, 0,1g magneesiumi ja 0,1g kaltsiumi.
Koostis: naatriumkloriid, kaaliumkloriid, taimsed õlid, kaltsiumglükonaat, dekstroos 5%, magneesiumfosfaat, maitseained.

Analüütiline koostis:  Tuhk 67.6%, Kloriid 38.5%, Naatrium 20.5%, Õlid ja rasvad 16.6%, Kaalium 8.5%, Kaltsium 0.6%, Fosfor 0.6%, Magneesium 0.5%, Valk 0.0%, Kiud 0.0%.

Lisandid kg kohta: EC lubatud mündi maitseaine 2g.


PASTA: Aktiivsed koostisosad:
60g elektrolüütide pasta tuub sisaldab: Naatrium 10g; Kloriid 19g; Kaalium 3.8g; Kaltsium 0.3g; Magneesium 0.1g.

Koostis: Naatriumkloriid, glütseriin, sorbitool, kaaliumkloriid, glükoosisiirup, tri-naatrium tsitraat, puhastatud vesi, kaltsiumkloriid, magneesiumkloriid.
Analüütiline koostis: Toorvalk <0.15%; toorkiud <1%; toorõlid ja rasvad 18.4%; toortuhk 57.3%; naatrium 14%; kaltsium 1%; niiskus 9.8%.

Lisandid kg kohta: tehnoloogilised lisandid: ksantaankummi (E415) 5g; kaaliumsorbaat (E202) 1g; naatrium bensoaat (1k301) 1g. Maitselisandid: EC lubatud mündi maitseaine 0.1g.

Pakend

, , ,

Tarneaeg

Laos olevad tooted kuni 5 tööpäeva.

Järeltellitavad tooted ca 5-20 tööpäeva.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Science Supplements Complete Electrolytes – elektrolüüdid”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…