Science Supplements Gut Balancer – seedimisele

76.00 

Available Options:

Gut Balancer sisaldab spetsiaalset “kaitstud” eluspärmi, mis kindlustab, et võimalikult palju pärmirakke jõuaksid soolestikku. Gut Balancer sisaldab ka mannaansulfaadi oligosahhariide (MOS) ja beetaglükaani, mis aitavad stimuleerida tervislike bakterite kasvu. Seedesüsteemi häired võivad põhjustada kõhulahtisust, kaalulangust, koolikuid, laminiiti. Erinevalt inimestest, on hobuste seedesüsteem väga tundlik igasuguste muutuste suhtes. Muutused menüüs või treeningus võivad viia erinevate bakterite tasakaalu paigast ära. See omakorda mõjutab soolestiku mikrofloorat, mis paigast minnes sisaldab rohkem “halbu” baktereid kui “häid”. Kaitstud eluspärmi kultuur tagab, et jämesoolde jõuab võimalikult suur kogus elus pärmirakke. Gut Balancer lisand seedimise parandamiseks sisaldab ka mannaoligosahhariide (MOS), fruktooligosahhariide (FOS) ja beetaglukaane. Need aitavad stimuleerida heade bakterite kasvu. Kahes uuringus olid positiivsed tulemused näha juba 7 päeva jooksul.

gut balancer graph
Erinevalt inimestest, toimub hobustel suur osa rohu seedimisest tänu erinevat liiki bakteritele seedesüsteemis. Hobuste seedimist mõjutab oluliselt stress ja muutused menüüs, mis viib bakterite tasakaalu paigast ära ja põhjustab “halbade” bakterite liigset kasvu. Mükotoksiine, mida leidub tihti saasteainena mitmetes söötades, on keeruline tuvastada ilma laboratoorse testimiseta. Kahjuks aga võivad mükotoksiinid põhjustada kehva tervist, konditsiooni ja võimekuse vähenemist.

Science Supplements Gut Balancer sisaldab kaitstud eluspärmi Saccharomyces cerevisiae. Iga pärmigraanul on kaitstud happesuse, kuumuse ja liigniiskuse eest surnud pärmirakkude kihiga. See suurendab stabiilsust ehk rohkem eluspärmi rakke jõuavad jämesoolde elusana. Jämesooles mõjutavad eluspärmi rakud heade ja halbade rakkude tasakaalu. Tänu unikaalsele kaitsekihile on kindlustatud, et suurem osa eluspärmi rakkudest jõuavad jämesoolde. Head bakterid jämesooles stimuleerivad loomulikku käärimisprotsessi, parandavad kiudainete seedimist ja muudavad seedimise efektiivsemaks.  Loe täpsemalt Science Supplements kodulehelt. 


Söötmissoovitus: 25 ml (16.7g) = 1 mõõt.

  • Regulaarne söötmine toetamaks seedesüsteemi:

Poni  – ca 300kg- 2 mõõtu päevas

Hobune – ca 300-600kg – 3 mõõtu päevas
Suur hobune – üle 600kg – 4 mõõtu päevas

  • Hobused,kes vajavad lisatoetust seedesüsteemile:
    Kuuri pikkus 7 päeva

Poni – ca 250kg – 4 mõõtu päevas
Hobune – ca 500kg – 6 mõõtu päevas
Suur hobune – üle 750kg – 8 mõõtu päevas

Gut Balancer on üväga kontsentreeritud ja on tugeva maitsega. Soovitame tutvustada lisandit järk-järgult või segada melassiga.


Aktiivsed koostisosad: (3×25 ml = 50g) tagab:  20g kaitstud pärmikultuuri (võrdne 2.0 x 1011 CFU), 10g fruktooligosahhariide (FOS), 5g mannaoligosahhariide (MOS) ja beetaglükaane.

Analüütiline koostis:
Toortuhk 3%; toorvalk 19.8%; toorkiud 17.7%;toorõlid ja rasvad 2.9%; niiskus 6.3%; naatrium<1%; kaltsium<1%; fosfor<1%.

Koostis:
Fruktooligosahhariidid (FOS) suhkrupeedist, pärmiraku seinad Saccharomyces cerevisiae, riisijahu.

Lisandid (kg kohta): zootehnilised lisandid: seeduvuse parandaja Saccharomyces cerevisiae NCYC Sc47 (4b 1702) 4.0 x 1012 CFU.

Pakend

Tarneaeg

Laos olevad tooted kuni 5 tööpäeva.

Järeltellitavad tooted ca 5-20 tööpäeva.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Science Supplements Gut Balancer – seedimisele”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…